Bank Spółdzielczy w Krasnosielcu

z siedzibą w Makowie Mazowieckim

Grupa BPS

Aktualności

Indywidualny rachunek podatkowy od 2020 roku15.01.2020 r.

Indywidualny rachunek podatkowy od 2020 roku

Od 1 stycznia 2020 roku zmieniają się przepisy, które dotyczą każdego z nas.

Każdy podatnik i płatnik bez względu na to, w którym urzędzie skarbowym się rozlicza
i jaki rodzaj podatku opłaca, od 2020 roku uzyska indywidualny numer rachunku podatkowego do wpłat VAT, PIT, CIT do urzędu skarbowego. Numer rachunku będzie można sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów lub w dowolnym urzędzie skarbowym. Zmiana dotyczy każdego, kto posiada nr NIP bądź PESEL.

Pamiętaj!
Indywidualny rachunek podatkowy będzie służył tylko do wpłat podatku. Zwroty nadpłat będą realizowane na dotychczasowych zasadach na Twój rachunek bankowy.


Jeżeli chcesz  dowiedzieć się więcej na stronę Ministerstwa Finansów: https://www.podatki.gov.pl/mikrorachunek-podatkowy/

Aplikacja mobilna09.12.2019 r.

Zapraszamy do korzystania Aplikacji Mobilnej Nasz Bank dostępnej w sklepie Google Play (urządzenia z system Android) i AppStore (urządzenia z systemem iOS)

Funkcje aplikacji Nasz Bank:

– przegląd stanu środków na rachunkach bankowych,
– dostęp do historii wykonanych operacji,
– dostęp do informacji o kredytach, lokatach,
– wykonywanie przelewów internetowych,
– wykonywanie przelewów QR,
– zakładanie i likwidowanie lokat,
– zatwierdzanie operacji bankowych autoryzacją mobilną

– logowanie do systemu za pomocą odcisku palca.

 

Instrukcja użytkownika (urządzenia z systemem Android)

 

Instrukcja użytkownika (urządzenia z systemem iOS)

 

Placówka Banku w nowej odsłonie02.12.2019 r.

Dnia 23.11.2019r Bank Spółdzielczy w Krasnosielcu z siedzibą w Makowie Mazowieckim dokonał otwarcia zmodernizowanej placówki Banku- Oddziału w Krasnosielcu.

Budynek został wyremontowany w ciągu 5 miesięcy. Ze względu na ilość i jakość wykonanych prac można powiedzieć, że jest to nowo wybudowany budynek .

W uroczystym otwarciu Oddziału uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych ,kościelnych , Prezesi Zarządów zaprzyjaźnionych Banków Spółdzielczych , członkowie Rady Nadzorczej Zarządu Banku , przedstawiciele wykonawców inwestycji oraz klienci i pracownicy Banku.

Mamy nadzieję, ze oddany budynek będzie obiektem identyfikowanym z gminą Krasnosielc i przez długie lata będzie służył lokalnej społeczności.

 

Dyrektywa PSD2 – zmiany w bankowości internetowej od 14 września 201930.08.2019 r.

Dyrektywa PSD2 – zmiany w bankowości internetowej od 14 września 2019

Dyrektywa PSD2, oprócz nowych zasad dotyczących ochrony i bezpieczeństwa, wprowadza także nowy rodzaj dostawców usług płatniczych i nowe transakcje płatnicze, zwiększa również prawa i bezpieczeństwo konsumenta (np. w przypadku utraty karty płatniczej).

Zmiany, które wprowadzamy w związku z PSD2:

Aktywuj usługę Mój Rachunek w bankomacie08.08.2019 r.

Aktywuj usługę "Mój Rachunek" w bankomatach Banku Spółdzielczego w Krasnosielcu z siedzibą w Makowie Mazowieckim i korzystaj z nowych usług!

 

Bank Spółdzielczy w Krasnosielcu z siedzibą w Makowie Mazowieckim wdrożył w bankomatach nowe usługi, z których już dziś mogą Państwo korzystać. W związku z powyższym zachęcamy do uruchomienia usługi "Mój Rachunek" w bankomacie. "Mój rachunek" uruchamia się w 30 sekund, samodzielnie i jednorazowo w dowolnym bankomacie naszego banku. Aktywując "Mój rachunek" w bankomacie uzyskają Państwo dostęp do nowych usług, takich jak np. sm@rt wypłaty, lokaty, doładowania telefonów, szybkie sprawdzenie salda i historii rachunku, a w przyszłości wpłaty we wpłatomacie bezpośrednio na rachunek!

 

Zapoznaj się z instrukcją pod tym linkiem Aktywacja usługi Mój Rachunek  i w 30 sekund aktywuj w bankomacie usługę "Mój Rachunek".

500+ i 300+ wnioski online05.08.2019 r.

 

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, za pośrednictwem naszej bankowości internetowej dajemy możliwość składania wniosków  w ramach programów "Rodzina 500+" oraz "Dobry Start" . Umożliwią to specjalne zakładki "Rodzina 500+" i "Dobry start", które widzimy po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej - przekieruje ona nas do systemu Eximee, w którym składamy elektroniczny wniosek.

Zapraszamy do korzystania z usługi.

 

Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności16.05.2019 r.

Komunikat

Prokuratury Krajowej

Komendy Głównej Policji

Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Europejskiego Centrum Konsumenckiego

FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP

z dnia 15 maja 2019 r.

 

Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

Informacja dla dostawców usług TPP15.03.2019 r.

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś
wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z
dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny
interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja
API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera
https://psd2-pdev.bskrasnosielc.pl/

Zmiana ”Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych”21.11.2018 r.

Bank Spółdzielczy w Krasnosielcu z siedzibą w Makowie Mazowieckim informuje, że z dniem 20 grudnia 2018r. zmianie ulegnie ”Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych”.

Płać telefonem jak kartą09.11.2018 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Bank przygotował usługę płatności mobilnych kartami Grupy BPS.

 Usługa Google Pay to szybka i bezpieczna metoda płatności telefonem z systemem Android. Aplikacja ta umożliwia płacenie za pomocą telefonu tak samo jak zwykłą kartą wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

 Płatności mobilnych za pomocą telefonu możemy dokonywać w sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych oraz podczas zakupów online.

Jeśli płacisz za pomocą Google Pay w swoich ulubionych sklepach, możesz też korzystać z kart podarunkowych, kart lojalnościowych, biletów i kuponów.

Kontakt

Bank Spółdzielczy w Krasnosielcu
z siedzibą w Makowie Mazowieckim
ul. Admirała Rickovera 15
06-200 Maków Mazowiecki
tel. (29) 717-51-26, (29) 717-51-06,
(29) 717-23-86, (29) 717-39-70
e-mail: